About Portfolio Contact

ioklaas – see on: 2007-2016 aastad Ilona Rõženkova ja Kristina Verbitskaja, ja alates 2017 Ilona Rõženkova ja Ekaterina Svetlova.

Tehnikat, milles töötame, kutsutakse tiffaniks – see võimaldab igasuguste kolmemõõtmeliste objektide loomist. Me kasutame ehtsat klaasi , me ei kasuta plasmassi ega värvilist kilet, et luua: vitraaže, suuri ja väikseid; suveniire; ehteid; rekvissiite kunsti-fotosessioonide jaoks; varje, küünlaaluseid ja lampe metallist elementidega. Me joonistame oma kavandid ise ja ei naudi eriti kordamist, nii et peaaegu iga asi on unikaalne ja võib olla kindel, et veel üht samasugust maailmas polegi.

Sellel leheküljel on ainult mõned tööd, rohkem pilte saab näha siit:

Oleme andnud ka paar intervjuud:

Ajakirjas „Jana“ 04/2010 (vene keeles) Veebilehel deviantart.com (inglise keeles)

Meelsasti jagame oma teadmisi ja armastust vitraažide vastu teistega. Teeme seda kõikides keeltes, mida valdame, gruppides ja individuaalselt, kauakestvate kursustena ja lühikeste meistriklassidega, meie oma töökojas või mistahes teistes ruumides aastaajast ja ilmast sõltumata. Kui teil on alati olnud huvi klaasikunsti vastu, aga te pole teadnud, mida selle huviga peale hakata – kirjutage meile.

Samuti me võtame tellimusi vastu igal ajal.

ioklaas@gmail.com · +372 5199 5509